Autorka


Nie lubię opowiadać o sobie. Nigdy nie wiem, co mam napisać. Zabawnie to brzmi co ? 
W każdym razie, jeśli ktoś bardzo chce mnie poznać ... Ach ... Nadal uważam że to zły, bardzo zły pomysł,  ale raz się żyje. Powinno was zainteresować, iż od osiemnastki dzieli mnie dość spory kawałek czasu. Nie jestem optymistką, ani pesymistką. Realistką też raczej nie ... więc czym ? No cóż, lubię sobie czasem pomarzyć, ale zawsze jest coś co ściąga mnie na ziemię i to z dużym hukiem. Wielu z was już pewnie wie, że nie jestem zbyt pewna siebie i raczej wątpię w swój "talent". Zawsze uważam, że moje prace są beznadziejne, a przynajmniej, że stać mnie na więcej. Ale nie przejmuję się tym, bo tacy właśnie są artyści. A przynajmniej tak mi się wydaje. Cały czas walczą, by udowodnić samemu sobie, że jest się dobrym. Tak, to był mój wywód na temat dlaczego nie jestem optymistką i pesymistką. A realistką ? Moim zdaniem bycie realistką i pisanie, wymyślanie przeróżnych historii wyklucza się na wzajem. Jak widzicie, moja osobowość jest dość ... zagmatwana. Nie będę się zgłębiać w ten temat, bo w końcu dojdziemy do psychiki, a tego na pewno nie chcę zgłębiać. Przeskoczę więc kilka tematów w przód. Nie mam ulubionej autorki. Czytałam wiele książek i przeczytam jeszcze całe mnóstwo. A co do książek, powinniście chyba wiedzieć, że nienawidzę pojedynczych historii. To znaczy, że czytam same "sagi". Między innymi, przeczytałam wszystkie części 'Pamiętników Wampirów' i serii 'Jutro' ( kocham forever and ever ) do tego przeczytałam połowę wszystkich książek serii 'Pretty Little Liars' obejrzałam też kilka sezonów serialu. No właśnie Seriale. Jestem uzależniona. W ogóle łatwo wpadam w uzależnienia. I nie chodzi mi o takie typu alkohol, nikotyna.
Wracając do mojej twórczości. Nienawidzę, wręcz nie trawię przesłodzonych komentarzy na temat moich prac. Wiem, że nie każda praca jest idealna, nikt nie musi temu zaprzeczać. Lubię szczerą i uzasadnioną krytykę. Ale podkreślam uzasadnioną. Poza pisaniem lubię też rysować. Jestem w tym beznadziejna, ale chcę się uczyć. Choć niezbyt często znajduję na to energię. Wolę pooglądać rysunki innych i marudzić koleżance do słuchawki. No właśnie, uwielbiam rozmawiać z ludźmi. Tylko muszą to być ludzie na moim poziomie. Teraz już trochę o mnie wiecie i jeśli uważacie, że jesteście na moim poziomie to poniżej kontakt ze mną. 


Inne strony:
mail: tda.forever@interia.pl
Google: BunnyWriter
GG: 40361032 {najczęściej mnie spotkacie}
Blogspot:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie"

Obserwatorzy